ursi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ursi

Fórum URSI
 
RegistracePortalPříjemLatest imagesHledatPřihlášení

 

 Svatá hora

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 10:48 am

OK... Smile Každopádně už je fakt potřeba vědět kolik nás bude Sad A jelikož nám lidi odpadávaj jako mouchy (nečekaně) tak bude asi dost problematicky vymyslet jak to udělat s jídlem.
Návrat nahoru Goto down
Čmelda
Host
Host



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 04. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 3:58 pm

Já se Svatou horou počítám... Taky můžu něco upéct nebo tak... budu mít do čtvrtka volno, tak klidně ty placky můžu udělat já, ať jsou čerstvější... a v sobotu bych měla asi taky být v Brně...
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 1:57 pm

Tož navrhuju, aby sme se v tu sobotu sešli...tak kolem 14. hodiny a domluvili se, kdo vlastně jede a o kom nebudem vědět, toho obvolám. Podle toho domluvíme jídlo a zjistíme, kolik bude potřeba vody a spací prostředků. Dan by měl přijet někdy k večeru a když bude použitelnej, tak mi zavolá a to bysme už tyhle základní infomace měli vědět.

Pro toho, kdo se bude chtít podílet na přípravě akce, ať mi napíše SMS, popřípadě na fejsbůka:-), já mu pak pošlu info, jak se kemně dostane, popříadě další info.

Moje phone numero je 773 971 093.
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:57 am

Takže podle všeho nám odpadlo jedno auto což je zlý... Takže jedeme nejspíše vlakem s tím že v autech se povezou věci a pak se řidičům nějákým způsobem proplatí benál...

Další nemilá věc je začátek nastavenej až na pátek ráno požádal jsem o prodloužení trasy a o začátek na čtvrtek tož uvidíme co s tím udělaj... Smile

A poslední místo srazu je obec Dub u Litoměřic. Zatím Smile
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 6:12 pm

Hm, tak žádnej Dub u Litoměřic nemůžu najít...

Laďo, prosím Tě edituj svoje příspěvky a moje nech prosím napokoji:-)
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:13 pm

Sry sem se překlikl... Smile Sem myslel že edituju svůj ... Smile Sry... Jo jinak se jedná o obec Dubá okres Litměřic... Smile
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:37 pm

užijte si to ... a ať vyjde počasí ... ani teplo ... ani zima ... ani sucho ... ani mokro ... prostě tak akorát.
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 4:14 pm

no, spíš to vypadá, že bude hic jak sviňa a ve zbrojích se nebude dát pořádně chodit. Ještě pouvažuju, jestli si vůbec nějaký plechy vezmu.
Návrat nahoru Goto down
Mato
Host
Host



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 17. 06. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: haf   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 7:06 pm

no zdravim vospolok.. to vyzera ze sa neukazem.. nejak som doma v bystrici :-/ a s peniazmi nie najlepsie.. ale skoda.. uzite si to..
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 12:26 am

Tož První fotky!!! Autorem je Adam, alias Ghurt. Takže mrkněte SEM

Jinak prosím, kdo máte kontakt na Thora, abyste se ho zeotali, jak je on na tom s fotkama...
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 9:22 am

Dneska mi přišla sms. od velkých orgů že se zasek holub s fotodokumentací... Smile Takže bych byl rád kdybyste mi řekli kde co je a já jim to pak poslal... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatá hora - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatá hora   Svatá hora - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatá hora
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ursi :: Všeobecné :: Co už bylo-
Přejdi na: