ursi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ursi

Fórum URSI
 
RegistracePortalPříjemLatest imagesHledatPřihlášení

 

 Bitva Kolín

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 12:31 pm

Klasická bitva v Kolíně z období 1457:)

Odkaz na organizátory a podrobný popis http://panizkolina.sweb.cz/
Návrat nahoru Goto down
Shane
Host
Host



Poeet p?íspivku : 8
Location : SHŠ Páni z Rukštajna
Registration date : 01. 04. 09

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz   Bitva Kolín Icon_minitimeTue May 05, 2009 4:25 pm

Jede do Kolína někdo od Vás?
Návrat nahoru Goto down
http://www.rukstajn.com/
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeWed May 06, 2009 11:58 am

Jo jede, akorát sem se díval, že je nejvyšší čas, aby sme se zaregistrovali, takže potřebuju vědět, kolik lidí jede. A protže je kravina, abych obvolával každýho zvlášť, tak prosím nějakýho trenéra (třeba Laďa:-), co bude na trenálu, aby zjistil počet lidí a napsal mi to. Beztak to vypadá, že camrátka pro nás nebudou, ale aspoň ten žvanec, aby zbyl:-)
Návrat nahoru Goto down
cundr.nejmladsi
Host
Host
cundr.nejmladsi


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Location : Brno/Hustopeče
Registration date : 09. 02. 09

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 11, 2009 12:05 am

Bohužel mi to vychází na práci, takže já ne-e Smile
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:32 am

No tož já jet chcu a myslím že i bohoušek by si zajel Smile
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 11, 2009 1:36 pm

Víš co chřesťo se dyštak poptám v úterý na trenále a uvidíme... Smile
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeFri May 15, 2009 10:49 am

Tož sem se poptal no a pojede nás asi kolem 11 z toho myslím 2 - 4 holky. Smile Papír z napsanýma lidmama sem nechal v třídnici kde mu je opravdu dobře.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 18, 2009 10:23 am

JO a ještě jedna drobnost je domluvenej vozejk takže se asi zase bude zchraťovat veškerej matroš co povezem u nás v práci bližší info si dáme asi na tréninkách. Každopádně jede do kolína velmi dobrej spoj a to v 15:41 a v 17:42 jste tam. Tož by bylo fajn aby se do té doby nacházeli vaše věci u mě v práci.
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeFri May 22, 2009 1:36 pm

Takže dingo jede autem tož se asi všeci naskládáme do vozidel... Smile
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeFri May 22, 2009 4:51 pm

Sakra, tak to nestíhám :-D...to je určo tím, že to mám nejblíž...jo a ještě Bohouš, před chvílí sem s ním mluvil a byl u Mladý Boleslavy:-D
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 25, 2009 10:16 am

Jo takže sem pro nás objednal video z bitvy. Smile No a až mi příjde tak by sme se pak něják měli rozdělit o cenu... Smile Jedná se o dvě stovky ( jako takže na každýho v průměru 25 Kč) Každopádně bych byl rád kdyby ste mi řekli kolik lidí do toho pude semnou....
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 25, 2009 11:11 am

JO a koukal sem a chřesťa měl na svědomí skutečně dvě hlavy a toho týpka s tím okem tak toho sundal on našel sem fotky jak je nad ním a pak jak lehne a za chvilku už má na oku flastr....
Chřesťo by ses měl asi trochu krotit... Smile
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 25, 2009 11:18 am

To teda nevím, protože sem toho týpka viděl potom večer u čajovny a na oku nic neměl, jen něco na čele.
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 25, 2009 12:15 pm

takže rozšiřuji svoje osobní pravidla pro boj ... do včil tam bylo, že je potřeba mít na své straně Laďu a nebo být mezí jím a mnou vzdálenost větší deseti metrů a to ještě za předpokladu, že mám kuš ... od tohoto okamžiku to rozšiřuji i na Chřesťu
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeMon May 25, 2009 1:26 pm

Tak se podívej na fotky... Je to ten co si ho u země dobíjel hlavicí a trefil si ho do oka... pak tam chodil s náplastí přes oko a slyšel sem že ho někdo praštil v bitvě hlvicí do toho oka. Když to sundal tak mu to oko hrálo všema barvama....
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 9:30 am

Tak sem se dneska dozvěděl... Že na českém schermu strašně nadávali na pravé husitské křídlo které nedbalo scénáře ( tím samozřejmě mysleli že jsem dle scénáře nepadli a nenechali se jen tak ubít). Navíc prý bylo toto křídlo extrémně brutální ( hm to asi budou myslet ty dvě hlavi co rozbil chřesťa) takže sepsáno a podtrženo ... Smile Dobrá práce... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bitva Kolín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bitva Kolín   Bitva Kolín Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bitva Kolín
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bitva Batelov
» Bitva pod Zbirohem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ursi :: Všeobecné :: Informace-
Přejdi na: