ursi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ursi

Fórum URSI
 
RegistracePortalPříjemLatest imagesHledatPřihlášení

 

 Polsko

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 1:52 pm

Mě to sice nevyhovuje, ale problémy jsou od toho, aby se řešily ... zařídím si to. Ale auto nebudu mít určitě.
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 9:45 am

Hm.... Tož to je zlý... Tak teď už nám zůstává asi jen chřesťa a nebo dan ale ten říkal že se mu to v ten pátek vůbec nehodí.. Sad Jo a proč to vlastně nejde v tu neděli... Smile Řek bych že asi potřebuje ty prachy co? Smile
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 4:18 pm

Tak je to 100% ... auto nemám ... všichni mě poslali do háje (a někteří i dál)
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 12:34 am

Tož taky mi nějak nedochází, proč to neejde v tu nedělu. Pátek se mi vůbec, ale vůbec nehodí.
BTW máte někdo vyměněný ty Zlotý, nebo sem poslední?
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 5:48 pm

Chřesťa napsal:
Tož taky mi nějak nedochází, proč to neejde v tu nedělu. Pátek se mi vůbec, ale vůbec nehodí.
BTW máte někdo vyměněný ty Zlotý, nebo sem poslední?
nejseš poslední
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Zajda
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 03. 09

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 12:50 am

Chřesťa napsal:
Tož taky mi nějak nedochází, proč to neejde v tu nedělu. Pátek se mi vůbec, ale vůbec nehodí.
BTW máte někdo vyměněný ty Zlotý, nebo sem poslední?
V nedeli asik nebude v Polsce a nebo se mu ty kacaky siknou na tu sobotni akci na kerou jede .) cert vi.....
Návrat nahoru Goto down
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 10:36 am

No řekl bych že ty zlotý nemáme vyměněný ještě nikdo...
A nemůžeš si na to chřesťo vzít dovolenou? Smile Nebo tak něco? Smile Jako myslím že kdybychom tam vyrazili ráno tak by s tím Dan nemusel mít problém páč odpoledne bychom mohly bejt zpátky v brně....
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 3:37 pm

Včera jsem začal řešit zlotý ... vsadil jsem na spořitelnu ... překvápko bylo, že až ve třetí měli 1000 zlotých hned ... v těch dvou jen na objednávku na pondělí.
1000 zlotých mě vyšlo na 6120 našich

jestli můžu doporučit, tak zkuste spořku na palackého třídě (krpole) ... měli tam ještě nějakých 5000.

549 525 209 - Bc Macurová
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Zajda
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 04. 03. 09

Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 5:03 pm

JArius napsal:
Včera jsem začal řešit zlotý ... vsadil jsem na spořitelnu ... překvápko bylo, že až ve třetí měli 1000 zlotých hned ... v těch dvou jen na objednávku na pondělí.
1000 zlotých mě vyšlo na 6120 našich

jestli můžu doporučit, tak zkuste spořku na palackého třídě (krpole) ... měli tam ještě nějakých 5000.

549 525 209 - Bc Macurová

Na palackou uz nechodte, nemaji tam ani zlotku a to mi este 60 chybi Sad
Jestli nekdo este bdue shanet tak skusit na Kounicove, kde se ja ale nedostanu, pac maji otevreno v dobe kdy ja makam. takze kdyby nekdo este bral zlote a byl tak hodny a 60 mi pribral tak bych se necukal Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Polsko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polsko   Polsko - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Polsko
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ursi :: Všeobecné :: Co už bylo-
Přejdi na: