ursi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ursi

Fórum URSI
 
RegistracePortalPříjemLatest imagesHledatPřihlášení

 

 Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:40 pm

Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:02 pm

Tož já se chystám... Laďa taky něco říkal, že by jel, či co...a třebas stáhnem aj Placaticu, tak bysme mohli vzít aj stan...a kdybys vzal auto, když to nejni až tak daleko...:-)
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:08 pm

Auto beru určitě (když pojedu) ... nějak sem zlenivěl ... ale nemám tažný ... takže vlek za auto vzít nemůžu
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 1:04 am

proč myslíš, že bude pořeba vlek? Mám dojem, že bysme se naskládali aj bez něj... teda za předpokladu, že budem 4, kdyby bylo víc, tak by někteří jeli vlakem...
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:09 pm

Chřesťa napsal:
proč myslíš, že bude pořeba vlek? Mám dojem, že bysme se naskládali aj bez něj... teda za předpokladu, že budem 4, kdyby bylo víc, tak by někteří jeli vlakem...
to je fakt
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
rejnok
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 8
Location : hospoda a Ane(i)ta
Registration date : 14. 02. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: rejnočí účast   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:03 pm

ahojte já jedu, ale potřebuju vědět, kdo by mi půjčil helmu s batvatem...
Návrat nahoru Goto down
http://www.perojakbic.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:10 pm

rejnok napsal:
ahojte já jedu, ale potřebuju vědět, kdo by mi půjčil helmu s batvatem...

Domluv se s Zajdou, jestli jede, když ne, tak myslím, že by měla být volná barbuta. Nevím, jestli jede Dingo, ten má klobouk...jinak mě nikdo jinej nenapadá...možná tak Dan, kterej teda ještě asi neví, jestli pojede, ale ten má asi menší přilbu, než-li je Tvoje oteklá palice ;-D
Návrat nahoru Goto down
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:23 pm

Program a zvadlo je TADY
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:14 pm

bylo by potřeba začít plánovat nějaké načasování ... je sice divný, že bitva je v nedělu, ale to nic nemění na faktu, že i v sobotu se bude na co koukat.
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:35 pm

Mno a třeba i nejen koukat, konečně by někdo mohl Alamarovi natrhnout kaďák :-D

Jinak bych navrhoval odjezd až na sobotu ráno, bo vůbec netuším kdy v pátek dojedu. Jestli Můžeš jardo se stavit na trenál a tam se domluvit i Laďou, protože on má u sebe hromadu věcí, tak jestli by jsi je mohl nabrat =) Když se Ti nevejdou lidi, tak pojedem busem, nebo vlakem...to je v celku jedno. Každopádně já budu na srazu u Ladi...řekněme kolem 9:00?
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:15 pm

Já se tam chystám už v pátek večer ... mám k tomu nějaký důvody. S Laděm su předběžně domluvenej, že beru svoje, jeho a asi i Chřesťovy věci. Není problém vzít i věci dalších.
---
na trenál se nemám šanci dostat ... ještě se dohání věci po dovolené Sad
---
kdo jede ještě? komu můžu vzít věci (vrácení si rozmyslím)
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:02 pm

Podle předběžného součtu jede
Anita, Bára(nejni to jistý dá vědět), Čmelda, Dingo, Evka, Mucha, Honza, Laďa+1 (Saša), Jarda, Rejnok, Radek, (Zajda, Dan - uvidí se) a Chřesťa.

Jinak bych potřeboval, aby u mě někdo vyzvedl bubny...nebo aspoň jeden, bo to nebudu mít jak v sobotu odnýst.
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:26 pm

kolik jede aut a kolik věcí je potřeba vzít ... jede někdo ještě v pátek?
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Truhlik
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 179
Age : 39
Registration date : 20. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:23 am

Podle všeho jedou dvě auta a jardo ty ho budeš mít asi krapet plný...Smile Já hedu v sobotu ráno s Dingem... Smile
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:06 pm

Truhlik napsal:
Podle všeho jedou dvě auta a jardo ty ho budeš mít asi krapet plný...Smile Já hedu v sobotu ráno s Dingem... Smile
Věci u Tebe jsou jasný ... tam je část mých ... Tvoje a Chřesťovy ... buben bude kde? Co ještě budu brát?
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:08 am

buben je u mě a dřív jak v 21 nebude, protože já nebudu. Jardo snažil sem se Ti dovolat, ale nepovedlo se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice   Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rytířské klání o srdce dívek a paní - Rosice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ursi :: Všeobecné :: Co už bylo-
Přejdi na: