ursi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ursi

Fórum URSI
 
RegistracePortalPříjemLatest imagesHledatPřihlášení

 

 Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DANiel
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Age : 38
Registration date : 20. 11. 08

Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Empty
PříspěvekPředmět: Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích   Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 8:22 pm

Zdravím, níže posílám informace k sobotnímu vystoupení:

Co: oslava padesátin tatínka Vaška

Kde: Jiříkovice 118, http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=Ji%C5%99%C3%ADkovice%20118@@

Kdy: sobota 25.7.09, naplánovat si příjezd do Jiříkovic na 16:00 oslava bude začínat v 17:00

S sebou:

kostým pro obsluhování (honosák, měšťák,...),

zbraně a zbroje na turnaj (není nutné tahat celou zbroj, ale vybavte se v závislosti na tom s kým máte jaký souboj a co potřebujete za vybavení)

gotické nádobí - URSI korbele, misky, žlíce... (budeme mít vlastní stůl)

spacák a karimatka

Co se bude dít: budeme v kostýmech obsluhovat během celého večera, spolešnost o cca 60ti lidech. Domluvené je jedno šermířské vystoupení (na počest oslavence uděláme turnaj. Dáme to dohromady na místě v závislosti kdo s kým má jaký souboj a na co) a večer pak ohňovka. Na místě je možné přespat (neznáme konec možná to bude o půlnoci a možna také v pět ráno).

Co za to: nemalý honorář pro spolek a jídlo a pití co hrdlo ráčí

Účast mi přislíbili: Anita, Bára, Bohouš, Čmelda, Dingo, Eva, Chřesťa, Janča, Jarda, Jirka, Láďa, Mao, Štěpán, Vašek a má maličkost. Hrubým odhadem jsou to čtyři auta, nicméně do Jiříkovic jezdí co půl hodiny bus. Předpokládám, že pojedou následující auta, s jejich řidiči si domlouvejte dopravu individuálně:

Auta:

1. Dan, Eva + 3 (723 230 098)

2. Bohouš + ? (607 750 984)

3. Jarda + ? (728 642 927)

4. Dingo + ? (777 600 932)

S pozdravem,

DANiel
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích   Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:49 pm

Mám to trochu komplikovanější ... jedu, ale mám pohotovost ... musím být na příjmu a hrozí (kdykoliv) odjezd ... snad se nic nestane, ale znáte to.

zatím beru Laďu.
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Chřesťa
Člen URSI
Člen URSI



Poeet p?íspivku : 83
Location : Brno, Říčany u Prahy
Registration date : 22. 01. 09

Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích   Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:55 pm

Tak se mi zdá, že i přes nějaký nezdary (myslím tím 2 podělaný sobouje a 1 další "zářez" :-() se to docela vydařilo. Jo a teda pár lidí se srabsky zdejchlo, což jim budiž vyčteno:-) Nemohl by někdo od Václava sehnat fotky, nebo snad dokonce video?
Návrat nahoru Goto down
JArius
Člen URSI
Člen URSI
JArius


Poeet p?íspivku : 84
Age : 45
Registration date : 05. 11. 08

Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích   Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 1:24 pm

To musí ohodnotit hlavně pořadatelé ... ale osobně se mi to líbilo ... a co se týče soubojů (souboje) ... tak je hold na zimu o zábavu postaraný
Návrat nahoru Goto down
http://jarius.estranky.cz
Sponsored content





Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích   Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vystoupení v sobotu 25.7.09 v Jiříkovicích
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ursi :: Všeobecné :: Co už bylo-
Přejdi na: